O nás

naše služby
naše služby
naše služby

Náš příběh

v roce 1992 začal Ing. Josef Bláha podnikat jako fyzická osoba pod názvem Ing. Josef Bláha – UNIVA. Věnoval se výrobě kožené galanterie, kdy vyráběl sportovní tašky. V roce 1994 došlo k rozšíření předmětu podnikání o prodej elektrorozvaděčů značky Hensel.

K výrobě tlakových hadic došlo v roce 1995, kdy postupně ustupoval prodej rozvaděčů a k upřednostnění výroby tlakových hadic. Výroba galanterie stále pokračovala.

Přelomový okamžik nastal v roce 2006, kdy došlo ke změně právní formy z fyzické osoby na právnickou osobu. Firma se začala jmenovat UNIVA BLÁHA, s.r.o. Tato firma se již nadále nezabývala prodejem rozvaděčů ani galanterií a začala se plně věnovat výrobě tlakových hadic a prodejem hydraulického příslušenství.

Po dlouhé době v roce 2020 došlo k reorganizaci této společnosti a začala vystupovat pod novými iniciály a názvem BLÁHA PRESS s.r.o.

Současnost

Tato firma byla vždy hlavně rodinnou tradicí a v současné době v tom pokračuje, ikdyž pod jiným názvem. Je to již třetí generace, která se věnuje výrobě tlakových hadic a i nadále v tom hodláme pokračovat.

Naše služby

Výroba

Servis

Co dalšího nabízíme

Náš strom kvality F R O S D E

F
Flexibilita

Snažíme se, abychom naše řešení co nejvíce přizpůsobili Vašim podmínkám

R
Rychlost

Snažíme se Vám vyhovět v co nejkratším čase

O
Ochota

Snažíme se Vám vyhovět i mimo pracovní dobu

S
Spolehlivost

Snažíme se, aby Vás naše produkty nezklamaly

D
Domácí prostředí

Snažíme se, aby jste se u nás cítili jako doma

E
Efektivita

Snažíme se zkombinovat rychlost a spolehlivost, aby Vaše práce byla efektivní